0 (212) 434 33 75
Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 19:00 İLETİŞİM FORMU

Stor Perde İmalatı

Stor perdeler birçok evde karşımıza çıkan görsel anlamda evin vitrini görüntüsü veren oldukça tercih edilen perde türüdür. Ancak günümüz şartlarında yüksek fiyatlı olması kullanıcıları üzüyor gibi görünse de imalatçı firmadan alım yapmanız her daim sizleri avantajına olacaktır. Stor perde imalatı yapan yerler ile iletişime geçmeniz oldukça basittir. Mağaza, AVM ya da çarşının merkezinde satılan Stor perdeler oldukça yüksek fiyatlı satılmasından dolayı sizin tercihiniz her zaman üreticiden olur ise büyük bir avantaj sahibisiniz demektir.

Stor Perde Toptan Satış

Sadece perde sektöründe değil her zaman birçok üretici firma toptancılık yaparak perakende satış gerçekleştirmek koşuluyla adeta sürümden kazanmayı tercih etmektedir. Bunun müşteriye yansıması ise kesinlikle daha ucuz ve daha ekonomik olmaktadır. Stor perde toptan satışı yapan fabrikalar ile iletişime geçtiğiniz zaman sizde avantajı yakalayacaksınız anlamına gelir.

En Uygun Üreticiden Kullanıcıya Satış

Stor perde alma konusunda çok seçici davranıyorsanız daha çok çeşit daha çok uygun fiyatlı olsun diyenlere tavsiyemiz kesinlikle bizimle iletişime geçmeleri yönünde olacaktır. Bizler hem üretici hem de imalatçı stor perde satışı yaptığımız için müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız.

Pileli ya da pilesiz, renkli ya da renksiz isteğe göre desenli olarak satışa sunduğumuz stor perdeler direkt olarak üreticiden tüketiciye yansıtıldığı için daha ucuz ve daha ekonomik olmaktadır. Bizi tercih ederek sizde stor perde konusunda daha avantajlı çıkabilirsiniz.

Dil Seçin »