0 (212) 434 33 75
Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 19:00 İLETİŞİM FORMU

Plise & Düet Perde

Ağırlıklı olarak ofis ve çalışma ortamlarının bulunduğu yerlerde tercih edilen perde modelidir. Piyasa da yüksek fiyatlarla karşınıza çıkıyorsa eğer bu model perdenin Plise & Düet Perde üreticisi ile iletişime geçmediğinizin de bir göstergesi olmaktadır. Eğer düet perde ya da plise perde modeli ile aranız çok iyiyse mutlaka olmazsa olmazlarınız arasındaysa sizleri hemen bizimle iletişime geçmeyi bekliyoruz. Dışarıdan aldığınız fiyatların neredeyse yarı fiyatına olmasını istiyorsanız mutlaka perde imalatçıları ile iletişim halinde olmanız sizin için bir avantaj olacaktır.

Plise & Düet Perde Nedir?

Öncelikli olarak tavan veya çatı aralarında bulunan camlar açısından kullanımı kolay, görünümü güzel kısacası ideal perdelerdir. Siz de çatı katlarınızda Plise & Düet Perde tercih edebilirsiniz. Standarda uygun malzemeler ile üretimi yapıldığında her türlü pencereler ile uyumu mümkün olan Plise & Düet Perde imalatçıları ise ortaya görsel şölen görüntüsü veren modelleri de imal etmeyi unutmuyor.

Dörtgen, yuvarlak, dikdörtgen, köşeli gibi perde konumlandırılmasının zor olduğu pencereler için harika bir çözüm odağı olan Plise & Düet Perde aynı zamanda harika bir görünüm elde edilmesini de sağlamaktadır.

Plise & Düet Perde İmalatçısı

Hemen üst paragrafımızda tanımını yaptığımız ilgili perdenin ucuz fiyatlara alınabilmesi için Plise & Düet Perde toptancısı olarak sizlere uygun fiyatlara sunabildiğimiz bir gerçektir. İmalatçılığını yaptığımız tüm perde modellerimizin arkasında duran anlayışımız ile siz müşterilerimizi asla yarı yolda koyma gibi bir alışkanlıklarımız kesinlikle yoktur.

Dil Seçin »