0 (212) 434 33 75
Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 19:00 İLETİŞİM FORMU

Dikey Perde

Dikey perde aslında daha çok görselliğe önem verenlerin tercihi olsa da maalesef bazı esnafların yüksek rakamlarla satmasından dolayı müşteriler üzülerek bu perdeyi alamadıkları zamanlar olmaktadır. Ancak Dikey Perde toptan satışçısı ile görüşmeniz demek bu perde modellerinin ne kadar uygun fiyata alınabileceğinin de bir göstergesi olmaktadır. Dikey perde üreticisi ile irtibata geçtiğinizde kendisi sizlere elindeki modelleri bir demo olarak sizlere sunacaktır. Harici olarak ise istediğiniz renk ve desenleri hatta modelleri bile kartela ile sizlere sunabilmektedir. Uygun fiyata alınabilecek perdeler arasında olmasa da bu üretici vasıtası ile oldukça mümkündür.

Dikey Perde Toptancısı

Sadece perde değil aklınıza gelebilecek tüm üretimi olan ürünlerin toptan satışları aslında uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Ancak mağaza ya da büyük alışveriş mağazalarına kadar gelen ürünler tüm masrafların dahil edilmesiyle aslında toptancıdan uygun fiyata alıp fiyatının yükselmesi gibi olgular ortaya çıkmaktadır. Dikey perde toptancısı aracılığı ile ucuz fiyata dikey perde almanız oldukça basittir.

Dikey Perde Üreticisi

Üretici demek sizin almak istediğiniz ürünün farklı modellerinin toptan fiyatına uygun fiyatla satıldığı yer demektir. Bu nedenle satın alacağınız dikey perde üreticisi sayesinde makul fiyatlara elde edilebileceği anlamına gelmektedir. Dikey perdelerin en önemli özelliği olan şeffaf renkleri ile dikey bir şekilde zebra görünümünde olması bulunduğu ortamı daha görkemli göstermesiyle bilinir. Özellikle de mutfak camlarında tercih edilen dikey şeritler görselliğe önem verenlerin tercihi olmaktadır.

Dil Seçin »