0 (212) 434 33 75
Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 19:00 İLETİŞİM FORMU

Blackout Karartma Perde

Aslında adı üstünde olan bir perdedir. Ortamı karartmak adına dışardan güneş ışınlarını minimuma indirmek için tercih edilen perde türü olan karartma perdeleri diğer adıyla da Blackout Karartma Perde olarak bilinir. Ancak günümüz şartlarında mağazalardan, AVM’lerden veya çarşı gibi merkezi konumlardan satın alınmak istenildiğinde inanılmaz yüksek fiyatlara satılmaktadır. Fakat sizlere direkt olarak Blackout Karartma Perde üreticisi olarak üretimden kullanıma olan süreci aktif bir şekilde çalıştığımız için fabrikadan direkt halka satışta dışarıdan aldığınız fiyatların neredeyse yarısına kadar denk gelebildiğini görebilirsiniz. Bu sebeple bizler toptan perde üreticisi unvanımız ile satış gerçekleştirdiğimiz için bizleri tercih etmeniz durumunda avantajlı olacağınızı unutmayınız.

Blackout Karartma Perde Tercih Edilme Sebebi

Malumunuz o kadar çok perde çeşidi vardır ki hepsinin kullanım amacı birbirinden farklıdır. Blackout Karartma Perde imalatçısı olarak bu perdenin özelliklerinden kısa da olsa bahsetmek istersek eğer; %100 oranında dışarıdan gelecek olan ışınları, gün aydınlatmasını tamamen önleyici bir özelliğe sahiptir. Ayrıca bu ışınlardan oluşabilecek herhangi bir aydınlanma riskine karşı alev almaz özelliğe de sahiptir. Kesinlikle arka planında gün ışığını alsa da iç ortama bu aydınlıktan asla ödün vermeden istenilen karanlık ortamı elde etmenizi sağlar.

Blackout Karartma Perde İmalatı

Bizler kararta perde imalatçısı olarak uzun yıllardan bu yana sattığımız ürünlerin arkasında durarak %100 karanlık ortam oluşturma garantisini de vermekteyiz. Üstelik fabrika, üretici ve imalatçı unvanımız sayesinde oldukça uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda minimum rakamlardan satış elde edebilirsiniz.

Dil Seçin »