0 (212) 434 33 75
Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 19:00 İLETİŞİM FORMU

Metal Jaluzi Perde

Perde sektöründe uzun yıllardır asla yerini kaybetmeyen Metal Jaluzi Perde hem evlerde hem de işyerlerinde güneşten korunmak adına güneş ışınlarının yönünü ayarlayabilen özelliği ile yıllardan beri tercih sebebi olabilmektedir. Genellikle ofis gibi ortamlarda karşınıza çıksa da birçok evde de mahremiyeti kapatmak adına sıklıkla kullanılan modeller arasındadır. Metal Jaluzi Perdeyi diğer perdelerden ayıran özelliği ise; tül ve perde kullanılan bir ortamda bu ikisinin de yerini tutabilen özelliği ile tercih edilmektedir. Yani tek bir parça ile hem güneşi kapatabiliyor hem de içinde bulunduğunuz ortamı dış etkenlerin görmesinden engelleyebiliyorsunuz.

Metal Jaluzi Perde Toptan Satış

Piyasada tutulan model olmasının verdiği avantaj ile mağaza, AVM, merkezi yerlerde ciddi fiyat farkı bulunmaktadır. Ancak Metal Jaluzi Perde toptancısı ile iletişime geçmeniz size uygun fiyat garantisi sunacaktır. Bizler uzun yıllardır perde sektöründe edindiğimiz yer sayesinde sizlere hem ucuz hem de kaliteli işler sunmaktayız.

Metal Jaluzi Perde Üreticileri

Metal Jaluzi Perde imalatçısı olarak adımız aslında üretici olarak bilinmektedir. Uzun yıllardır perde sektöründe olmamızın verdiği tecrübe sayesinde müşterilerimizin marka olan ürünlerimize olan güveni de asla sarsılmamaktadır. Perdenin mahremiyeti örtmesi amacı ile ortaya çıkarılmış bir icat olması devamında farklı model ve tasarımlarla ortaya çıkarılması neticesinde tek sorunun daha ucuz fiyatlara satın alınması olduğunun bilincinde olduğumuz bir gerçektir. Bu sayede Metal Jaluzi Perde üreticileri olarak sizlere kaliteli ürünler sunmaktayız.

Dil Seçin »