0 (212) 434 33 75
Çalışma Saatlerimiz 09:00 - 19:00 İLETİŞİM FORMU

Ahşap Jaluzi Perde

Ahşap görselliğin mekanizma ile bir araya getirilerek elde edilmiş haline Ahşap Jaluzi Perde denilmektedir. Özellikle ofis ortamlarında adeta görsel şölen elde etmek isteyenlerin tercihi olan bu model perdeler Ahşap Jaluzi Perde üreticileri tarafından her ebatta, her modelde üretilerek siz müşterilere sunulmaktadır. İstediğiniz desene göre belirlediğini ahşap malzemenin perdeye dönüştürülmüş halini ofis gibi, işyeri gibi ortamlarınızda bir harikalar yarattığına daha önce rast geldiğinizi bildiğimiz için sizleri toptan satış yapan yerler ile iletişime geçme konusunda desteklemeyi de tabiki unutmuyoruz.

Ahşap Jaluzi Perde İmalatçısı

Bizler Ahşap Jaluzi Perde imalatçıları olarak müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin her daim arkasında durmak adına bakım ve onarımlarına karşı da garanti vermekteyiz. Bizden satın alacağınız ürünlerde oluşabilecek herhangi bir arıza gibi durumlarda kesinlikle malımızın arkasında durduğumuzu sizlere daha önceki müşterilerimizin yorumlarının paylaşımlarını yaparak kanıtlayabilmekteyiz.

Ahşap Jaluzi Perde Üreticileri

Üretici olmak sadece ortaya bir sanat çıkarmaktan ibaret olmayıp ürünün kalitesinden tutun satış sonrası hizmete kadar kaliteli bir şekilde sunulmasına kadar birçok konuda destek veren bir Ahşap Jaluzi Perde üreticisi olarak çalışma prensibi içerisindeyiz. İster tavana monte edin, isterseniz duvara monte edin. Farklı ebatlardaki, farklı desenlerdeki ahşap malzemeler ile camlarınızı renklendirebilirsiniz.

Ahşap Jaluzi Perdelerde perde arası bant genişliği küçük camlarda daha sık tercih edilirken büyük camlarda daha da çok genişleyen alanlara göre şekillenmektedir. Sizde bir Ahşap Jaluzi Perde ihtiyacını gidermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir toptan alışveriş yapabilirsiniz.

Dil Seçin »